Makieta publikacji

Po chwili publikacja otworzy się w nowym oknie. Plik "waży" około 15 MB, wobec czego pobranie potrwa około 1 minuty. 

Działania redakcyjne nad publikacją trwają nieustannie, a bazą do opracowania pozycji jest makieta, którą prezentujemy poniżej. Materiał nie jest ukończony i "zamknięty" co ma olbrzymią zaletę: na tym etapie przygotowań możliwe jest wsłuchanie się w Państwa sugestie i uwagi, które wpłyną na ostateczny kształt i zakres merytoryczny albumu.
 
Gotowi jesteśmy na przykład wesprzeć Państwa przekaz reklamowy, specjalnie opracowanym artykułem (bezpłatnie) oraz materiałem zdjęciowym zamieszczonym w części redakcyjnej (bezpłatnie).

 

 

Treść - teksty
Tworzona przez nas publikacja posługuje się prostym, przyjaznym językiem, zrozumiałym dla przeciętnego człowieka. Czy nam się to bowiem podoba, czy nie, żyjemy w czasach „kultury obrazkowej”, która całkowicie przekształciła postać współczesnego języka polskiego, modelując jego zastosowanie i semantykę. Wpłynęła również na sam kształt przekazu informacji, zawarte w niej treści i obszary znaczeń. Na nowo określiła granicę oczekiwań odbiorcy i rozumienie przekazu. Dbamy więc by było interesująco, prosto, zrozumiale.
 

Ilustracje
Przygotowując publikację zgromadziliśmy kilka tysięcy zdjęć! Spośród nich wybraliśmy 350 ilustracji, które znajdą się w książce. Są one wyjątkowe, niezwykle interesujące i często wcześniej nie publikowane. Materiały archiwalne poddaliśmy pracochłonnej i wielogodzinnej obróbce komputerowej w celu poprawienia ich jakości – bywało, że nad jednym starym zdjęciem trzeba było pracować nawet 20 godzin! Efekty są jednak niesamowite.

 

 

 

Wersja do druku Wersja do druku | Mapa witryny
© Całość praw autorskich: Filip Wiśniewski